Saturday, January 6, 2018

42 BLOGGER PILIHAN JANUARI

Assalam duhai teman. Blogger ada bermacam macam .. Ada bloggger otai , ada blogger baru , ada blogger pemalu , ada blogger terlalu baik hati , ada blogger outspoken , ada blogger "kerek" dan ada juga blogger yang sporting. 


Selama bertahun tahun Mak Dara memasuki dunia BLOGGER ni dah bermacam macam jenis Blogger dah Mak Dara jumpa dan boleh dikatakan semuanya yang memang AWESOME. Belum lagilah berjumpa dengan blogger yang kerek Al hamdulillah. Tapi hari ni Mak Dara nak kongsikan dengan anda 42 orang BLOGGER yang sangat sangat SPORTING pada Mak Dara. Dan 42 blogger ini adalah BLOGGER PILIHAN JANUARI bagi Mak Dara. Nak tahu siapakah yang terpilih itu.. Jom lihat senarai di bawah..
  1. Precious Cla walkstatic.blogspot.com
  2. Siti Rokiah Mohamed sweetkurma.com
  3. Mia Namia www.namiacinta.com
  4. Farhana Mohamad http://farhana-mohamad.blogspot.com
  5. Sally Samsaiman www.sallysamsaiman.com
  6. Maszull Mohd Noah http://maszull.blogspot.my
  7. Siti Rohaida Yusof www.kisahsidairy.com
  8. Helmi Julia · www.kasihjuju.com
  9. Mia Kassim www.miakassim.com
  10. Sue Izza Www.sueizza.com
  11. Sherry Go namesherry.com
  12. Dya Bunga http://yayabunga.blogspot.my
  13. Ad Riene www.thegossipgirlie.tumblr.com
  14. Lisa Nurulain www.ciksepet.com
  15. Eraz Fadli www.erazfadli.com
  16. Kpah K-poh SharifahNor www.kpkakaktua.blogspot.com
  17. Kpah K-poh SharifahNor www.effa-k-poh.blogspot.com
  18. Cik Lily Putih www.ciklilyputih.com
  19. Nor Nadiah Miss-nadya.blogspot.com
  20. Ellie Toh http://cleffairy.com
  21. Nasya Naim nasyrahnaim.blogspot.com
  22. Aiin Baharom www.mamadarwiish.com
  23. Mohd Azrin Roselan  azrinros.com
  24. Mohd Azrin Roselan akubiomed.com
  25. Aizamia Mmi http://aizamia3.blogspot.com
  26. Cik Amal www.cikamal.com
  27. Farah Waheda Wahid www.bubblynotes.com
  28. Syahirah Sabri www.ieyra.com
  29. Dayang Deno Www.dayangdeno.com
  30. Mohamad Feroz Othman www.jiwarosak.com
  31. Nazri Arshad moji16.blogspot.com
  32. Qasehnya Rania http://lobaksusue.blogspot.my
  33. Mohd Izahar Sabtu akupenghibur.com
  34. Aronex Zainal https://dapurorangmalas.blogspot.my
  35. Aronex Zainal https://meowlogceritakitadansimeow.blogspot.my
  36. Mohd Nadri Saring http://passage2johorbahru.blogspot.com
  37. Julia Ngah www.mialiana.com
  38. Tengkubutang Miaw http:// www.tengkubutang.com/
  39. Parizan Mohd Zain www.suriaamanda.com
  40. Salatul Zarida Ishak www.salatulzarida.blogspot.my
  41. Ct Noraishah www.ciktie.com
  42. Hanny Abdullah http://www.diarymama.com/
Itulah senarai 42 BLOGGER PILIHAN JANUARISenarai ni adalah dari Mak Dara ye jangan le pulak korang gi search atau google mana mana senarai penerima award untuk kategori ni pulak hehehe. Ok kenapa Mak Dara masukkan dalam list BLOGGER PILIHAN . Ini kerana rata rata ramai dah tahu Mak Dara agak menyepikan diri dari dunia blog sejak kematian suami. Hampir 3 tahun lebih lamanya. Dan sejak begitu lama Mak Dara menyepi pagi tadi sengaja je Mak test power hahaha dan sengaja minta para teman Blogger meninggalkan link blog masing masing dan tanpa mereka ketahui yang mak akan promotekan blog diorang dalam satu entry yang istimewa hari ni. Mak terfikir dalam hati kompom takde yang nak tinggalkan link pada blogger sendu macam mak dara ni. Dan tup tup by 8 malam lebih 40 orang Blogger yang sudi berikan link blog mereka. Macam nak nangis dibuatnya. Sporting gilaaa kannn.. Terima kasih kepada 42 blogger yang AWESOME ini.. 

Dan pada anda yang dah alang alang korang dah baca list kat atas tu apa kata korang blogwalking lah sikit.. Boleh tgk blog mereka yang best best tuuuu.. Jommm

THE ZISTERS @ ASTRO AWANI

Mak Dara @ IKLAN MAYBANK